Aktuális állásajánlataink

A Flaga Hungária Kft. hazánk egyik vezető PB-gáz szolgáltatója, mely kiváló minőségű pébé-gáz termékeket kínál vásárlóinak, a UGI International tagvállalataként. Budaörsön egy színvonalas munkakörnyezetben, lendületes és dinamikus csapatunkba egy olyan kollégát keresünk, aki a jövőben kiegészíti tudásunkat az alábbi munkakörben:

A Flaga Hungária Kft. hazánk egyik vezető PB-gáz szolgáltatója, székesfehérvári telephelyére az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

TÖLTŐ ÉS PALACKVIZSGÁLÓ GÉPSORKEZELŐ

Feladatok:

-          A vállalatnál forgalmazott gázpalackok megtöltése pébégázzal, palackok be-ki palettázása.

-          A pébégáz palackok biztonságtechnikai ellenőrzését kiszolgáló gépek és eszközök kezelése.

-          Pébégáz palackok időszakos vizsgálata meghatározott előírások szerint.

-          Üzemi töltési technológiai utasítások betartása.

Elvárások:

-          minimum általános iskolai végzettség

-          gépkezelő munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

-          két műszakos munkarend vállalása, szezonban három műszakos munkarend

Amit kínálunk:

-          Versenyképes alapbér

-          13. havi fizetés

-          cafeteria

-          utazási költségtérítés

-          szerződött buszjárat

Munkavégzés helye: 8000 Székesfehérvár, Loranger ipari telep, Sóstói út 17-19.

Már az ügyfelünk?

On-line gázrendeléshez kattintson a lenti gombra

PB-gáz rendelés

További információra van szüksége?

Töltse ki a kapcsolatfelvételi űrlapot vagy hívjon minket !

Kapcsolatfelvétel