Aktuális állásajánlataink

A Flaga Hungária Kft. hazánk egyik vezető PB-gáz szolgáltatója, mely kiváló minőségű pébé-gáz termékeket kínál vásárlóinak, a UGI International tagvállalataként. Budaörsön egy színvonalas munkakörnyezetben, lendületes és dinamikus csapatunkba egy olyan kollégát keresünk, aki a jövőben kiegészíti tudásunkat az alábbi munkakörben:

HSSE menedzser (munka- és tűzvédelem)

A munkakörhöz kapcsolódó feladataid az alábbiak lesznek:

-          HSSE támogatás nyújtása a UGI Csoport HSSE politikájának, céljainak, a helyi jogi előírásoknak és biztonsági kultúrájának megfelelően. HSSE tervek, minőségcélok összeállítása, elfogadásának és végrehajtásának koordinálása vállalati szinten, üzemekben és más üzleti tevékenységekben.

-          Programok, akciótervek kezdeményezése annak biztosítására, hogy a Cég és alvállalkozói kellő tudatossággal rendelkezzenek HSSE Irányítási Rendszerrel kapcsolatban, és megfelelően alkalmazzák is.

-          Annak biztosítása, hogy megfelelő felügyeleti műveletek – mérő és beavatkozó rendszerek, riasztás, beavatkozó csoportok, eljárások, utasítások - legyenek valamennyi azonosított HSSE veszély hatékony kezelésére.

-          A HSSE auditok gyakorlatának fenntartása, az éves auditterv végrehajtásának biztosítása, részvétel vezető auditorként az auditokon és felülvizsgálatokon.

-          Biztonsági, vezetői biztonsági szemlék és látogatások tervezése, szervezése, lebonyolítása, dokumentálása. Alvállalkozók HSSE szemléinek megtartása, akciótervek és végrehajtásuk nyomon követése.

-          Balesetek/események vizsgálata és nyomon követése, cégen belüli, hatósági és a Központ részére történő jelentések.

-          A Vészhelyzeti Tervezés és Beavatkozás eljárásainak működtetése, fejlesztése, ideértve az Üzleti Folytonossági Tervet és a SEVESO III/ADR/RID dokumentációt.

-          Beszámolási kötelezettség az Ügyvezető, valamint a Regionális HSSE Vezető részére.

Elvárásaink a jelentkezőkkel szemben, az alábbiak:

-          Minimum 5 éves HSSE területen szerzett szakirányú tapasztalat

-          ADR biztonsági tanácsadó végzettség

-          Veszélyes ipari védelmi végzettség

-          Jártasság SEVESO ismeretekben

-          Vészhelyzeti vezető végzettség

-          Tárgyalóképes angol nyelvismeret

-          „B” típusú vezetői engedély

-          50% utazási hajlandóság a vállalat telephelyei között (Budaörs, Székesfehérvár, Lakitelek, Újudvar)

Amit Munkatársaink részére kínálunk:

-          versenyképes juttatási csomag

-          13. havi fizetés

-          vállalati gépjármű

-          vezetői bónusz

-          cafeteria

Sales kontroller

-          Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban, belső/külső riportok készítésében

-          Terv – tény eltérés elemzés

-          Negyedéves, éves, több éves tervezés

-          Kereskedelmi területtel kapcsolatos rendszeres és eseti riportok elkészítése a UGI követelményeinek megfelelően

-          Kereskedelmi Igazgatóság támogatása pénzügyi elemzésekkel, kimutatásokkal, adatszolgáltatásokkal, prezentációkkal

-          Beszámolási kötelezettség a Kontrolling Vezető, valamint a Pénzügyi Igazgató részére

-          1-3 éves kontrolling területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

-          felsőfokú végzettség

-          jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

-          önálló, precíz, alapos munkavégzés

-          pro aktivitás és kezdeményező készség

-          haladó felhasználói szintű MS Office ismeretek (visual basic ismerete előny)

-          társalgási szintű angol nyelvismeret

-          utazási költségtérítés

Már az ügyfelünk?

On-line gázrendeléshez kattintson a lenti gombra

PB-gáz rendelés

További információra van szüksége?

Töltse ki a kapcsolatfelvételi űrlapot vagy hívjon minket !

Kapcsolatfelvétel